Log in

LO4: Tomaszewski zatrzymał Anglię, Porada zatrzymał Cyklon. [FOTO]

Tak tak, kiedyś Jan Tomaszewski zatrzymał Anglię na Wembley w 1973, w sobotę Bartosz Porada zatrzymał Cyklon. To on był głównym bohaterem meczu. To jemu piłkarze Łagiszy powinni dziękować za to, że do 85. minuty nie przegrywali co najmniej 0:5, a byłby to najmniejszy wymiar kary, bo mogło być znacznie więcej.

(0 głosów)

LO4: Łagisza złapała wiatr w żagle. Hattrick Kocha [FOTO]

Byliśmy bardzo ciekawi, czy wygrana z Orłem Nakło Śląskie – w zaległej środowej kolejce -  była dziełem wypadku, czy coś zaskoczyło w Łagiszy. Byliśmy też ciekawi jak potoczą się derby Dąbrowy Górniczej pomiędzy Tęczą Błędów, a Unią DG. Wprawdzie derby były ciekawe, bo padł remis 2:2, ale kwestia awansu Unii, jest już raczej przesądzona, my wybraliśmy mecz z dołu tabeli, gdzie trwa walka o utrzymanie, stąd wybór meczu SKS – UKS.

(0 głosów)

LO4: Jeszcze Łagisza nie zginęła, póki Koch strzela… [FOTO]

Oczywiście nie ma znaczenia tak naprawdę kto strzela bramki, byle były 3 punkty po każdym meczu, ale póki co Damian Koch jest w ataku Łagiszy niezastąpiony. Co do samego meczu, to był to mecz z tych o „6” punktów, a nawet nie boję się napisać z gatunku meczów o „życie” dla Łagiszy…

(0 głosów)

LO4: Unia nie zwalnia transferowego tempa

Lider ze Strzemieszyc dokonał kolejnego znaczącego wzmocnienia w ofensywie pozyskując Przemysława Knapika, ostatnio występującego w III-ligowej Sole Oświęcim. Napastnik ten już imponuje skutecznością w nowej drużynie, gdzie w grach sparingowych zdobył do tej pory siedem bramek.

(0 głosów)

LO4: Sparingi zima 2018 [AKTUALIZACJA]

Część drużyn z czwartej grupy Ligi Okręgowej rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Tym samym w najbliższych dniach zespoły zaczną sparingowe granie, dlatego też chcemy naszym czytelnikom przedstawić zestawienie zimowych test meczów. Jak zwykle liczymy na informacje z wyniki i strzelcami na numer 504 031 333 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(1 głos)

LO4: Podsumowanie rundy - Mateusz Mańdok - Łazowianka Łazy

Łazowianka Łazy po rundzie jesiennej zajmują 4 miejsce. Po 15 spotkaniach liczba zdobytych punktów wynosi 27. Najlepsze miejsce w historii klubu, ale ambicje były większe... Oto podsumowanie rundy przez trenera.

(1 głos)
Subskrybuj to źródło RSS